O mnie

Rękodzieło czyli miłość do przedmiotów stworzonych z pasji.

Drewno i szkło – jakże różne materiały do pracy a tak bliskie mojemu sercu. Jestem osobą, która nie umie siedzieć bezczynnie z założonymi rękoma. Po utracie pracy miałam „nadmiar czasu” i tak zaczęła się moja przygoda z rękodziełem.

Dosyć niedawno dostałam prezent od męża to miniszlifierka, która była mi potrzebna do pracy w drewnie, ale szybko odkryłam, że można tym narzędziem również grawerować w szkle. I tak powstała druga ukochana dziedzina stosowana w mojej pracowni.

PIROGRAFIA i GRAWEROWANIE SZKŁA


To jest to co uwielbiam robić i staram się to pokazać w moich pracach, stworzonych z pasji i miłości. W każdym przedmiocie, który powstaje znajdziecie państwo cząstkę mojej duszy.

Oferuję drugie życie przedmiotom, które często uważamy już za zbędne. Stary wazon babci może zyskać nowe życie i nikt nie domyśli się , że to ten stary nudny przedmiot, który nie pasował nam do niczego. W ostatnim czasie często państwo młodzi zamiast kwiatów, życzą sobie butelkę wina. Gwarantuję, że wino które otrzymają po wizycie w naszej pracowni będzie jedyne w swoim rodzaju.

Prezenty jakie oferuję „mają duszę” są stworzone na indywidualne zamówienia i macie pewność, że dwóch identycznych przedmiotów na pewno nie ma. W mojej pracowni każda rzecz jest dopieszczana, często z dedykacjami i życzeniami dla osób wyjątkowych.

Zapraszam po „magiczne” przedmioty stworzone z pasji i miłości do rękodzielnictwa. Poszukujesz wyjątkowego prezentu? Masz w głowie coś co chciałbyś podarować komuś bliskiemu? Zapraszam do siebie razem stworzymy coś czego nie znajdziesz w żadnym sklepie. Masz w głowie pomysł a nie umiesz tego przenieść na drewno lub szkło? Postaram się pomóc i wspólnie stworzyć coś czego nikt na całym świecie nie będzie miał.

Jeśli szukasz prezentu na wesele, urodziny, imieniny, rocznicę ślubu, może koleżanka z pracy odchodzi na emeryturę a może po prostu kogoś bardzo lubisz i chcesz mu dać coś wyjątkowego? To bardzo dobrze trafiłeś – wyjątkowe prezenty, upominki, podarunki jedyne i niepowtarzalne znajdziesz właśnie tu.

A może właśnie kupiłeś mieszkanie lub twoja firma odświeżyła swój wygląd i potrzebujesz niebanalnych dodatków do swojego mieszkania lub biura? Potrzebujesz naturalne drewniane dodatki lub niebanalne szklane dekoracje? No to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Zapraszam do galerii aby zapoznać się z moimi pracami oraz na mojego bloga w którym staram się pokazać jak wygląda moja pasja.

Możliwość komentowania została wyłączona.