O mnie

Rękodzieło czyli miłość do przedmiotów stworzonych z pasji.

Tworzenie z drewna i szkła to dla mnie nie tylko praca, ale prawdziwa pasja, która bije mocno w moim sercu. Nie potrafię bowiem siedzieć bezczynnie z założonymi rękoma, a moja przygoda z rękodziełem rozpoczęła się właśnie w chwili, gdy utraciłam swoją dotychczasową pracę.

Później otrzymałam od męża prezent – mini szlifierkę, która okazała się niezwykle przydatna do pracy z drewnem. Jednakże szybko odkryłam, że to narzędzie doskonale sprawdza się również do grawerowania w szkle. Tak więc narodziła się druga, równie ukochana dziedzina, która teraz również znajduje zastosowanie w mojej pracowni.

PIROGRAFIA i GRAWEROWANIE SZKŁA

To, co uwielbiam robić, staram się oddać w moich pracach, które powstają z pasji i miłości. W każdym przedmiocie, który tworzę, znajdziecie część mojej duszy.

Oferuję drugie życie przedmiotom, które często uważamy za zbędne. Stary wazon od babci może zyskać nowe życie, i nikt nie domyśli się, że to ten nudny przedmiot sprzed lat. W dzisiejszych czasach często młodzi ludzie, zamiast kwiatów, życzą sobie butelki wina. Gwarantuję, że wino, które otrzymają po wizycie w mojej pracowni, będzie jedyne w swoim rodzaju.

Prezenty, które oferuję, „mają duszę” – są tworzone na indywidualne zamówienia, i możecie mieć pewność, że dwóch identycznych przedmiotów nie znajdziecie nigdzie indziej. W mojej pracowni każda rzecz jest starannie dopieszczana, często z dedykacjami i życzeniami dla osób wyjątkowych.

Zapraszam po „magiczne” przedmioty stworzone z pasji i miłości do rękodzieła. Szukasz wyjątkowego prezentu? Masz w głowie coś, co chciałbyś podarować komuś bliskiemu? Zapraszam do mnie – razem stworzymy coś, czego nie znajdziesz w żadnym sklepie. Jeśli masz pomysł, ale nie wiesz, jak go przenieść na drewno lub szkło, postaram się pomóc i wspólnie stworzymy coś niepowtarzalnego.

Jeśli szukasz prezentu na wesele, urodziny, imieniny, rocznicę ślubu, może koleżanka z pracy odchodzi na emeryturę, a może po prostu chcesz obdarować kogoś wyjątkowego – trafiłeś idealnie. Tutaj znajdziesz prezenty, upominki, podarunki jedyne i niepowtarzalne.

A może właśnie kupiłeś mieszkanie lub twoja firma odświeżyła swój wygląd, i potrzebujesz niebanalnych dodatków do swojego mieszkania lub biura? Potrzebujesz naturalnych drewnianych dodatków lub niebanalnych szklanych dekoracji? Trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Zapraszam do galerii, aby zapoznać się z moimi pracami, oraz na mój blog, na którym staram się pokazać, jak wygląda moja pasja.

Możliwość komentowania została wyłączona.