Nadchodzą Święta a wraz z nimi KONKURS!

Wiem, wiem dobrze zorganizowany rękodzielnik już jest niemal w pełni gotowy na sprzedaż świątecznych artykułów lecz ja (jak to ja:)) dopiero rozpoczynam pracę nad świątecznymi ozdobami. Pracownia jest gotowa do produkcji … lecz proszę Was o pomoc. I w związku z tym proponuję pierwszy konkurs pracowni MAG-ART !!!

Nie chcę robić standardowych bombek z Mikołajem, śnieżnym widoczkiem czy reniferami (Choć może się mylę i klienci właśnie takie ozdoby najbardziej chcą! Dlatego proszę was o POMOC !!!) Chciałabym by moje bombki były wyjątkowe i po za tym, że każda będzie jedyna i niepowtarzalna proszę o podpowiedzi co chcielibyście mieć na swoich świątecznych bombkach, które z chęcią powiesilibyście na swoich choinkach. Oferuję naturalne, nietłukące ozdoby z bukowej i brzozowej sklejki. Chciałabym jak najszybciej zacząć … pracę nad bombkami ze wzorami jakie zaproponujecie. Dlatego STARTUJEMY z szybkim konkursem!

KONKURS będzie polegał na tym, by napisać w komentarzu (może być napisane w komentarzu pod postem na blogu lub na fun page FB) BOMBKĘ Z JAKIM MOTYWEM chcielibyście mieć na swoim drzewku z krótkim uzasadnieniem dlaczego taki wzór.

Szukacie wyjątkowej ozdoby dla kogoś z pasją? Jakie motywy były by najbardziej pożądane? Standardowo przyjęte z motywem Mikołaja aniołków itp. czy może jednak całkiem inne niestandardowe? Jestem niezmiernie ciekawa waszych propozycji.

KONKURS będzie trwał do końca października 2020. Ogłoszenie wyników konkursu będzie 03 listopada 2020.

Nagrodą w konkursie będzie wykonana w pracowni BOMBKA z motywem zaproponowanym przez zwycięzcę, który będzie miał możliwość wybrania kształtu ozdoby (kształty jak na zdjęciu).Nagrodzone zostaną 3 najbardziej kreatywne pomysły.

Do dzieła kochani, czekam na burzę mózgów.

Otagowano , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *