Szkatułki - Mag-Art

Przejdź do treści

Menu główne:

Oferta
 
Polecam zdobione skrzyneczki, szkatułki, herbatnice, puzderka i pudełka na biżuterię, przydaśki, szpargały, tegesy i tentegi. Każda kobieta ma tego mnóstwo i trzeba to gdzieś schować. Dlaczego nie mieć tego w wyjątkowych drewnianych pudełkach?. Drewniane skrzyneczki na wino lub dwa, a może na whisky i szklanki? Projekty można powielić z już powstałych lub zaprojektować coś nowego. Oferuję możliwość wypalenia przeróżnych wzorów i napisów lub namalowanie wzorów farbami akrylowymi. Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Oferuję pomoc w tworzeniu projektu. Każda praca jest indywidualna, a ponieważ wszystko jest robione ręcznie nie ma dwóch identycznych egzemplarzy, mogą być do siebie bardzo podobne ale nigdy identyczne.
Posiadam szeroką gamę drewnianych skrzyneczek zasuwanych, zamykanych w różnych rozmiarach i wymiarach, dzielonych i jednokomorowych.
Drewniane szkatułki świetnie nadają się jako prezent na każdą okazję np. śluby, chrzciny czy urodziny. Skrzyneczki mogą być wypalane, malowane farbami lub łączenie tych technik.


Cena uzależniona jest od wielkości skrzyneczki i rodzaju zdobienia.
Cena od ok. 50 zł

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego