Pozostałe - Mag-Art

Przejdź do treści

Menu główne:

Oferta
Z ogromną przyjemnością przyjmujemy zamówienia na całkiem nowe pomysły na prezenty. Dość często szukamy ciekawych inspiracji na prezent dla rodziców z okazji np. narodzenia dziecka. Jednym z bardzo ciekawych prezentów jest np. tort z pieluch czy tablica korkowa zdobiona farbami akrylowymi z przyklejonymi gadżetami związanymi z daną okazją to niepowtarzalny prezent.
Cena tortu (uzależniona od tego jakiej firmy zostały użyte pieluchy i jakie gadżety zostały wykorzystane np. grzechotki, śliniaczki, pluszaki itp.).

Oferujemy równie oryginalne przedmioty nadające się na prezent, z okazji zawarcia związku małżeńskiego, rocznic ślubu, 18-stych urodzin czy innych ważnych wydażeń w życiu.
Nasza oferta obejmuje bardzo różne przedmioty. Można znaleźć młotek do zadań specjalnych :) czy śmieszne maskotki które powstają w naszej pracowni. Wyjątkowe metryczki z okazji urodzenia dziecka czy prezenty na 18-ste urodziny, chrzciny i wesela. Zapraszamy do naszej pracowni Wasz pomysł jest dla nas wyzwaniem do sprostania państwa oczekiwań.

Serdecznie zapraszamy.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego