Obrazki - Mag-Art

Przejdź do treści

Menu główne:

Oferta
W ofercie posiadamy wszelkiego rodzaju obrazki, zarówno zdobione deseczki w różnym rozmiarze jak i obrazy ścienne (murale).
Deseczka może być użyta jako obrazek stojący bądź wiszący, istnieje możliwość wypalenia dedykacji lub życzeń z drugiej strony. Taka deseczka może wtedy stać się oryginalną np. kartką świąteczną, urodzinową czy z okazji ślubu. Ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia.

Przykładowa przedstawiona Czarownica wykonana jest na sosnowej sklejce o wymiarach 15 cm x 16 cm x 0,8 cm.

Tabliczki z okazji urodzenia dziecka (metryczki urodzinowe)  :)  napisy wypalone na sosnowej desce lub w większym rozmiarze wykonane na tablicy korkowej i pomalowane farbami akrylowymi wzory ozdobią pokój dziecinny.

W naszej ofercie znajduje się również możliwość wykonania obrazków ściennych najczęściej wykonywanych w pokojach dziecinnych. Kolorowe postacie z bajek nadają szczególnego charakteru pomieszczenia w którym mieszkają najmłodsi członkowie rodzin. Oferta murali oczywiście nie kończy się na malowaniu tylko i wyłącznie kolorowych postaci z bajek. Polecamy również inne motywy  np. roślinne, które świetnie uzupełnią salon czy sypialnię nadając tym pomieszczeniom oryginalny charakter .

CENA 150-200zł za m2: Motywy proste tam gdzie dominuje tło, postacie bajkowe, proste nieskomplikowane formy.
CENA 200-250zł za m2: Motywy bardziej skomplikowane, czasochłonne, tam gdzie dominuje forma nad tłem.
CENA 250-300zł za m2: Motywy skomplikowane, czasochłonne, z dużą ilością szczegółów, postacie realistyczne, sceny dynamiczne, modelunek z światłocieniem.


Cena uzależniona jest od rodzaju obrazka i jego wielkości.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego