Deski - Mag-Art

Przejdź do treści

Menu główne:

Oferta
Drewno jest moim ulubionym materiałem do pracy, najbardziej lubię pracować "ogniem" i moment kiedy z kłebów dymu pojawiają się kształty i wzory na drewnianych przedmiotach. W drewnie można stworzyć niemal wszystko ... Wypalona deska może służyć jako zwykła deska kuchenna, ponieważ wypalony wzór w żaden sposób nie jest szkodliwy dla żywności a przedmiot taki w kuchni nabiera innego kształtu i znaczenia dekoracyjnego. Na desce możemy wypalić wszystko od napisów po wszelkie wzory. Deska malowana farbami akrylowymi bądź zabezpieczona lakierem staje się tylko deską o charakterze dekoracyjnym i nie nadaje się do kontaktu z żywnością. W mojej ofercie są wszelkiego rodzaju deski od użytkowych po dekorycyjne. Takie które kiedyś były zwykłą deską kuchenną a stały się obrazkiem ściennym.

Drewniane deski nie muszą jednak znajdować swojego miejsca tylko w kuchni, przedmioty z nich wykonane mogą znaleźć całkiem inne zastosowanie jak np. tabliczka przy bramce ostrzegająca przed psem lub stać się wieszakiem na klucze bądź kurtkę, może stać się tabliczką na drzwi zbuntowanego nastolatka czy tabliczką z imieniem psa na budzie. Deska może stać się obrazkiem bądź oryginalnym wieszakiem na zdjęcia dla najbliższych. Zastosowań jest tyle ile pomysłów w naszej głowie. Zapraszam do wspólnego tworzenia. Obiecuję, że zrobię co w mojej mocy by państwa pomysły stały się odbiciem pomysłów na drewnianych powierzchniach.

Zwykła deska może stać się niebalanym prezentem dla każdego na każdą okazję, może przybrać każdy kształt i przypaść każdemu do gustu.


Cena desek uzależniona jest od jej wielkości, rodzaju zdobienia i stopnia trudności wzoru.
Cena od 50 zł.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego